Rubriky:

Sázení

Soutěžící dnes věří Vítkovicím

15. září 2006 17:00

Souboj dvou utrápených extraligových týmů dnes vzbudil největší zájem mezi účastníky soutěže na Eurotip.cz. Pokud platí, že hlas lidu je hlasem božím, pak se Vítkovice budou těšit z prvního letošního vítězství.

 

Eurotip.cz

Vítkovice na začátku nového ročníku hokejové extraligy prohrály všechny tři svá utkání a stále tak čekají na první bod. Lépe na tom ale není ani Kladno, které je se stejnou bilancí v tabulce výš jen díky lepšímu skóre. Jeden z týmů se dnes dočká; podle většiny sázkařů by to měli být domácí, na které si s kursem 1.70 vsadilo 428 soutěžících. Dalších 149 jich jedničku jistilo remízou a jakýkoliv jiný výsledek tipuje jen 22 lidí.

Jihlava se letos pokouší o návrat do první fotbalové ligy. Začátek sezony se jí sice vydařil, v posledních třech zápasech ale pokaždé tahala za kratší konec a na špičku tabulky už začíná povážlivě ztrácet. Zvrátit to může v dnešním souboji s Bystrcí. Nejhorší tým druhé ligy má bilanci 1-0-5, kterou by si podle názoru účastníků soutěže dnes neměl vylepšit. Naprostá většina sázek šla totiž na vítězství domácích, na které bookmakeři vypsali kurs 1.40; v neprohru nebo dokonce výhru hostů věří jen pět lidí.

Jestliže se v předchozích utkáních našlo pár odvážlivců, kteří tipují vítězství outsidera, v následujícím duelu se nenašel ani jeden. Eisbaren v německé lize zatím jeden zápas vyhrál a jeden prohrál. Fanoušci v Berlíně dnes budou tlačit své hráče k prvnímu domácímu vítězství, ve které věří 471 soutěžících. 71 tipujících se spokojilo s kursem 1.10 na neprohru Eisbarenu a na remízu nebo výhru Iserlohnu si nevsadil nikdo.

Stejně jednoznačně vyznívá souboj ve švýcarské hokejové soutěži Lugano - Langnau. Domácí Lugano v prvním utkání nové sezony přivítá soupeře, se kterým doma prohrál naposledy v roce 2002. I proto zřejmě kurs 1.40 na jedničku nalákal 454 soutěžících, kteří dali důvěru úřadujícímu mistru ligy. Stejně jako v předchozím duelu se našli lidé, kteří vítězství domácího celku jistili remízou, na úspěch outsidera si také nevsadil ani jeden člověk.

Pětici nejtipovanějších zápasů uzavírá souboj slovenské extraligy Košice - Liptovský Mikuláš. Domácí zahájili sezonu cenným vítězstvím na ledě Trenčína a podle bookmakerů jsou dnes v utkání s druhým nejhorším týmem loňského ročníku jasnými favority. Stejného názoru je i 419 soutěžících, kteří si Košice vsadili s kursem 1.40. Zde už se našli odvážlivci, kteří věří hostům: tři lidé zkusili remízu a jeden dokonce vítězství Liptovského Mikuláše s vysokým kursem 5.30.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení