Vsaďte stovku na Štěpánka v Barceloně a vyhrajte 246 korun!

Už ve čtvrtfinále turnaje v Barceloně je Radek Štěpánek. Český daviscupový reprezentant se v pátek utká s Nikolajem Davyděnkem. S ruským tenistou má Štěpánek aktivní bilanci, ze sedmi zápasů vyhrál čtyřikrát.

Davyděnko je turnajovou trojkou a po volném prvním kole porazil Francouze Clementa a šestnáctého nasazeného Feliciana Lopeze ze Španělska. Nejlepším letošním výsledkem rodáka ze Severodoněcka je čtvrtfinále předcházejícího turnaje v Monte Carlu.

Devátý nasazený Štěpánek ve 3. kole i potřetí v kariéře zdolal Švýcara Wawrinku, rozhodovat se muselo v dramatickém třetím setu. Ten karvinský rodák vyhrál 7:5. Předtím Štěpánek na turnaji vyřadil Španěla Garciu-Lopeze a Srba Tipsareviče.

Štěpánek letos vyhrál turnaje v Brisbane a San Jose, až ve finále prohrál v Memphisu.

V semifinále se vítěz utká se světovou jedničkou Nadalem ze Španělska, jemuž vzdal Argentinec Nalbandian.

Na vítězství Davyděnka můžete vsadit v kursu 1,42, na výhru Štěpánka vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,46.