Dvacítku na MS čekají favorizovaní Brazilci

Úvod mistrovství světa do dvaceti let českým fotbalistům vyšel. Zdolali Austrálii 2:1 a do druhého duelu skupiny E mohou jít s klidem. Na svém kontě mají tři body, navíc je v Port Saídu čeká jeden z favoritů šampionátu Brazílie. Ta ve svém prvním vystoupení deklasovala 5:0 Kostariku.

Češi, obhajující senzační dva roky staré stříbro z Kanady, proti Australanům vedli po gólu Rabušice z 50. minuty. V předposlední minutě z penalty zvýšil Pekhart, Australané již jen korigovali rovněž z penalty (opakované) Hollandem.

Brazilci si poklidný náskok vytvořili už v prvním poločase, kdy Kostarice vstřelili tři góly. Dvakrát se v zápase prosadil Kardec, který bude společně s dalším střelcem Giulianem největší zbraní „Kanárků.

Na vítězství Brazilců si můžete vsadit v kursu 1,5, na výhru českých fotbalistů vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 6. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,6.