O titul se v Moskvě utkají Južnyj a Tipsarevič

Poslední zápas mužské části turnaje uvidí fanoušci v Moskvě. Domácí Michail Južnyj vyřadil ukrajinského kvalifikanta Marčenka a v neděli se utká s Jankem Tipsarevičem ze Srbska, který zdolal dalšího kvalifikanta - Kazachstánce Kukuškina. Vítěz si z Ruska odveze 170 tisíc dolarů a 250 bodů do žebříčku.

Ruský tenista Michail Južnyj

Sedmadvacetiletý Južnyj je v žebříčku ATP na 30. místě, letos moskevský rodák postoupil do finále v Mnichově, kde prohrál s Tomášem Berdychem. V semifinále Južnyj skončil v Kitzbühelu, o kolo dřív se rozloučil s turnajem londýnském Queen’s Clubu. Naposledy v Tokiu prohrál až ve finále s Francouzem Tsongou.

Bělehradský rodák Tipsarevič je v žebříčku ATP na 46. místě, letos pětadvacetiletý tenista vyhrál týmové mistrovství světa v Düsseldorfu. Do čtvrtfinále postoupil v Eastbourne, začátkem října vyhrál challenger v belgickém Monsu.

Oba tenisté se utkali dvakrát, v obou případech loni zvítězil Tipsarevič.

Na vítězství Južného si můžete vsadit v kursu 1,53, na výhru Tipsareviče vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,19.