Kohlschreiber ve Vídni změří síly s Almagrem

Papírové předpoklady potvrdili v prvních dvou kolech turnaje ve Vídni Philipp Kohlschreiber a Nicolas Almagro. Šestadvacetiletý německý tenista je nasazenou čtyřkou, Španěl pak pětkou. V pátek se oba hráči utkají o postup do semifinále rakouského podniku, letos změří síly už potřetí.

Rodák z Augsburgu Kohlschreiber je v žebříčku ATP na 24. místě, letos postoupil do finále mistrovství světa družstev v Düsseldorfu, v semifinále poté skončil v Halle. Až ve finále jej v Métách porazil domácí Monfils.

Čtyřiadvacetiletý Almagro je v žebříčku ATP na 28. místě, letos rodák z Murcie vyhrál podnik v Acapulcu, několikrát postoupil do čtvrtfinále.

Oba tenisté se tento měsíc už utkali, v Šanghaji zvítězil Almagro. Ve třetím vzájemném duelu tak přiklonil dosud nerozhodnou bilanci na svoji stranu. Kohlschreiber letos Almagra porazil v Madridu.

Na vítězství Kohlschreibera si můžete vsadit v kursu 1,5, na výhru Almagra vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,25.