Rubriky:

Rady sázkařům

Házenkáři startují ostrou přípravu na ME, v Dánsku je čekají Norové

8. ledna 2010 11:34

Ladit formu před blížím se mistrovstvím Evropy v Rakousku se vydali čeští házenkáři. Svěřenci trenéra Liptáka se představí na turnaji v Dánsku, v pátek jsou prvním soupeřem českých reprezentantů Norové.

 

Michaela Říhová, Právo

Lipták musel pro šampionát oželet služby pivota Davida Juříčka, který je zraněný. Pětatřicetiletý legionář si v listopadu zlomil prst a pohmoždil kloubní pouzdro. Po operaci kolene je spojka Pavel Horák. V Norsku není ani křídelník Jan Sobol, hráč Montpellieru by ale měl do Rakouska odcestovat.

Národní tým se o víkendu sešel v Plzni, následoval přesun do Prahy a poté let do Dánska. „Na turnaji půjde o to, že jsme si v průběhu tréninku něco zkoušeli a dohodli se na určitých herních stylech a koncepci. V Dánsku pak potřebujeme vyzkoušet, jestli to funguje i v praxi,“ řekl pro svazové stránky trenér Lipták.

Norové na loňském mistrovství světa v Chorvatsku skončili devátí, když v souboji o umístění porazili Slovensko 34:27. Na domácím ME v roce 2008 skončili Norové šestí.

Na vítězství Norů si můžete vsadit v kursu 1,35, na výhru českých házenkářů vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,6. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 10,5.

CO

Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům