Tenisová sezóna pokračuje v Memphisu, duel Hradecké se Spremovou nemá favoritku

Bez favoritky je podle bookmakerů Tipsportu pondělní zápas turnaje v Memphisu mezi Lucií Hradeckou a chorvatskou tenistkou Karolinou Spremovou. Na podniku ve Spojených státech se představí několik českých reprezentantů.

Česká fedcupová reprezentantka Lucie Hradecká se raduje z vítězství nad Němkou Andreou Petkovičovou.

Čtyřiadvacetiletá Hradecká je v žebříčku WTA na 64. místě, letos vypadla v prvním kole v Brisbane, kde ale společně s Hlaváčkovou vyhrály čtyřhru. Na Australian Open ji v prvním kole vyřadila Izraelka Peerová. Naposledy rodačka z Prahy zvládla s Peschkeovou rozhodující čtyřhru ve čtvrtfinále Fed Cupu, předtím ve dvouhře porazila Petkovicovou. České reprezentantky porazily Německo 3:2 na zápasy.

Spremová je v žebříčku WTA na 88. příčce, nejvýše byla sedmnáctá v roce 2004. Letos po neúspěchu v kvalifikaci v Sydney postoupila do druhého kola Australian Open.

Obě tenistky se utkaly jedinkrát, loni v Prze vyhrála Hradecká po setech 6:2, 4:6 a 6:4.

Na vítězství Hradecké si můžete vsadit v kursu 1,8, stejný kurs vypsali bookmakeři Tipsportu i na Spremovou.