Safinová jde ve Stuttgartu po zranění do boje, změří síly se Szavayovou

Volný los v prvním kole podniku ve Stuttgartu měla Dinara Safinová. Ruská tenistka, kterou v poslední době trápilo zranění, je turnajovou dvojkou a boje do žebříčku WTA zahájí duelem proti Maďarce Agnes Szavayové. Ta si poradila s domácí reprezentantkou Petkovicovou.

Dinara Safinová

Moskevská rodačka Safinová zmeškala úvod sezónu pro zranění zad, pak postoupila v Sydney do čtvrtfinále. Na Australian Open se probojovala do čtvrtého kola, pak ji zase začaly trápit zranění. V poslední době si léčila únavovou zlomeninu obratlů, pro níž byl ohrožen její start ve Stuttgartu. V žebříčku WTA je na 3. příčce.

Jednadvacetiletá Szavayová je světovou 33., letos rodačka z Kiskunhalasu postoupila do čtvrtfinále v Paříži, Acapulku a Monterrey. V Indian Wells a v Miami skončila ve třetím kole.

Obě tenistky se utkaly jedinkrát, v roce 2008 v Charlestonu zvítězila Szavaová 6:2 a 7:5. Vítězka námi vybraného zápasu se v dalším kole utká s lepší z dvojice A. Radwaňská (5-Polsko) – Peerová (Izrael).

Na vítězství Safinové si můžete vsadit v kursu 1,74, na výhru Szavayové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,86.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!