Nabuzení Němci chtějí zaskočit dalšího favorita, Finové nemohou znovu zaváhat

Start domácího mistrovství světa hokejisté Německa zvládli parádně. Před nejvyšší návštěvou historie šampionátu porazili favorizované Američany po prodloužení a nyní se chystají na dalšího silného soka – Finsko. To na úvod překvapivě nestačilo na Dánsko.

Němečtí hokejisté odcházejí po vítězném zápase s USA obležení fanoušky

Němce na stadiónu v Gelsenkirchenu hnalo za vítězstvím téměř 78 tisíc diváků, čímž byl vytvořen nový světový rekord a zápis do Guinessovy knihy rekordů. Domácí vedli po gólu Wolfa, 11 minut před koncem vyrovnal Carter. Hned v úvodní minutě nastavení rozhodl Schütz.

Finové by na start šampionát nejraději zapomněli. Proti Dánsku prohrávali po pěti minutách už 0:2 a nakonec podlehli severskému soupeři 1:4. Dva góly Dánů vstřelil Frans Nielsen, jediný gól Suomi zařídil Kontiola.

Na vítězství Německa si můžete vsadit v kursu 5,4, na výhru Finů vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,45. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,7.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!