Hradec Králové může slavit postup do první ligy, proti Dukle mu stačí bod

V čele druhé nejvyšší soutěže jsou tři kola před jejím závěrem fotbalisté Hradce Králové. Pokud „Votroci“ v neděli porazí šestou Duklu a Ústí nad Labem v pondělí zaváhá s Čáslaví, budou moci Východočeši slavit celkový triumf. Jediný bod jim pak zaručí postup do Gambrinus ligy.

Fotbal - ilustrační foto

Hradec má totiž devítibodový náskok na Zlín, kterému ovšem ještě zbývá odehrát tři zápasy. Východočeši v sezóně prohráli pouhé dva zápasy, naposledy remizovali v Mostu 1:1. Favorit sice vedl po gólu Hochmeistera, po osmi minutách vyrovnal domácí Hofmann.

Dukla pomohla v minulém kole Hradci výhrou nad Zlínem 3:2. Skóre otevřel domácí Malý, po vyrovnání Kroupy se trefil v 32. minutě Šiml. Dvanáct minut před koncem přidal pojistku Chigou, Zlín už jen korigoval Žůrkem. Pražané jsou ve formě, posledních šest utkání neprohráli.

Podzimní vzájemný zápas na Julisce skončil bezbrankovou remízou.

Na vítězství Hradce Králové si můžete vsadit v kursu 1,53, na výhru Dukly vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 5,4. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,7.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!