Ondrášková se v Budapešti utká s Vinciovou

První zápas na turnaji v Budapešti Zuzana Ondrášková zvládla. V Maďarské metropoli porazila Rumunku Cirsteovou, ve druhém kole změří síly s Robertou Vinciovou. Italka plní roli nasazené šestky.

Zuzana Ondrášková

Sedmadvacetiletá Vinciová letos postoupila do třetího kola Australian Open, až ve finále podlehla Schiavoneové v Barceloně. Na Roland Garros skončila ve druhém kole. V žebříčku WTA je rodačka z Taranta na 55. místě.

Rodačka z Opavy Ondrášková vyhrála turnaj kategorie ITF v italské Latině-Nascose, na Australian Open a v Paříži skončila v kvalifikaci. V žebříčku WTA je třicetiletá hráčka na 55. místě.

Obě tenistky se utkaly pětkrát, ve třech případech se radovala Ondrášková. Poslední dva zápasy vyhrála Italka, naposledy se obě tenistky utkaly v roce 2005. Vítězka námi vybraného utkání se v dalším kole utká s lepší z dvojice Medina Garriguesová (4-Španělsko) – Arnová (Maďarsko).

Na vítězství Vinciové si můžete vsadit v kursu 1,4, na výhru Ondráškové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,52.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!