O semifinále v Moskvě se Tipsarevič střetne s Kukuškinem

Prvního semifinalistu v pátek pozná turnaj v Petrohradě. Třetí nasazený Janko Tipsarevič ze Srbska se o pozici mezi elitním kvartetem utká s Kazachem Michailem Kukuškinem.

Janko Tipsarevič (na ramenech spoluhráčů) na archivním snímku

Šestadvacetiletý Tipsarevič je světovou šestačtyřicítkou, letos rodák z Bělehradu postoupil do finále v Hertogenboschi. V semifinále skončil v Čennaí, Bělehradě a Los Angeles. Naposledy v Moskvě prohrál v prvním kole s Argentincem Zeballosem.

Rodák z Volgogradu Kukuškin je v žebříčku ATP na 88. místě, letos dvaadvacetiletý tenista vyhrál challengery v Braunschweigu a Penze, až ve finále podlehl Francouzi Mannarinovi v Istanbulu. Naposledy v Moskvě prohrál ve druhém kole s Radkem Štěpánkem.

Oba tenisté se v kariéře ještě neutkali.

Na vítězství Tipsareviče si můžete vsadit v kursu 1,54, na výhru Kukuškina vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,17.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!