Rubriky:

Rady sázkařům

Karlovarští hokejisté v předehrávce Tipsport extraligy hostí Zlín

25. listopadu 2010 12:30

Na pěkném čtvrtém místě tabulky Tipsport extraligy jsou hokejisté Karlových Varů. Šanci přiblížit se týmům před sebou mají Západočeši ve čtvrtek, kdy přivítají Zlín. Ten je o pouhý bod zpět.

 

Petr Hloušek, Právo

Karlovy Vary táhne zkušený David Hruška, který k 13 gólům přidal devět asistencí. V minulém kole Západočeši vyhráli 5:2 v Pardubicích, góly se o to zasloužili Skladaný (2), Pech Kumstát a Hruška.

Zlín v produktivitě jako tradičně táhne Petr Leška, který je bodování soutěže třetí za plzeňským duem Vlasák – Straka. Berani v úterý jasně vyhráli na trápící se Spartě 4:0, zasloužili se o to Grof, Balán, Čech a Důras.

Vsaďte na pět zápasů Tipsport extraligy ledního hokeje a užijte si Tiplounge!

Luxusní místa na stadionu, skvělý výhled na ledovou plochu, občerstvení, pohodlné sezení, přítomnost sexy dívek z Tipsport Teamu a samozřejmě extraligový hokej. To čeká na výherce Tiphokejové5.

V první čtvrtině Zlín doma porazil Karlovy Vary 5:3, celkem čtyři góly padly v přesilovkách. Vítězství zařídil dvěma trefami v posledních šesti minutách Balaštík.

Na vítězství Karlových Varů si můžete vsadit v kursu 2, na výhru Zlína vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,72. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,1.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům