Rubriky:

Tenis

Heninová má nového přítele a skončila se skoky s padákem

15. srpna 2007 16:02 - TORONTO

Světová tenisová jednička Justine Heninová si prý našla nového přítele. Podle belgických médií se dala dohromady s Grégorym Philippinem. S třicetiletým komunálním politikem a šéfem tenisového centra v Ansu ji seznámil její bratr.

"Jestli spolu s Justine chodíme? Dejte nám čas a možná z toho něco bude," řekl listu Het Laatste Nieuws Philippin. S Heninovou ho seznámil bratr tenistky Thomas, jehož kavárnu politik navštěvoval.

Heninová má za sebou bolestivý rozvod s manželem Pierrem-Yvesem Hardennem, se kterým žila od roku 2002. Následky rozchodu nesla velmi těžce a dokonce kvůli nim začátkem roku vynechala Australian Open.

Teď už je však Heninová zpět na kurtech ve skvělé formě. Tenisové úspěchy si ale vybraly svou daň. "Musela jsem přestat skákat s padákem. Na kurtu mám teď adrenalinu víc než dost. Ale jakmile budu mít trochu volna, hned si půjdu skočit," prohlásila pětadvacetiletá tenistka během turnaje v Torontu.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.