Rubriky:

Tenis

Djokovič se bude i nadále připravovat s Beckerem v roli trenéra

6. listopadu 2014 19:05 - Hamburk

Srbský tenista Novak Djokovič se dohodl na prodloužení spolupráce s bývalým německým šampiónem Borisem Beckerem i na další sezónu. První hráč světového žebříčku se s trojnásobným wimbledonským vítězem připravuje od letoška, největší úspěch společně oslavili v létě, kdy Djokovič pod Beckerovým vedením vybojoval druhý titul na dvorcích v All England Clubu v kariéře.

 

Petr Horník, Právo

"Na něčem jsme se písemně dohodli. I když u nás sportovců by vlastně stačilo i podání ruky, abychom něco takového stvrdili," prohlásil šestačtyřicetiletý Becker v rozhovoru pro list Bild. Na jak dlouhé spolupráci se dohodli, ale neprozradil. "Dokud budou úspěchy," řekl jen.

Dosavadní působení u Djokovičova týmu si Becker i přes rozpačitý začátek pochvaluje. "Návrat k tenisu mi přinesl spoustu zábavy," dodal.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis - French Open 2020

Tenisový Grand Slam French Open probíhá od neděle 27. září do neděle 11. října v Paříži. Letos se koná 124. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 38 milionů eur. Posledními vítězi Roland Garros ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Ashleigh Bartyová.