Rubriky:

Tenis

Pláč vystřídal úsměv. Šafářová si s parťačkou po hororu zase zpívají a tančí

11. července 2017 09:51 - Praha/Londýn

Strach o kamarádku a deblovou parťačku, to zažila před pár dny tenistka Lucie Šafářová ve Wimbledonu. Šok a horor v přímém přenosu, který se neobešel bez slz. Bethanie Matteková-Sandsová si při náběhu na síť vážně poranila koleno. Američanka si vykloubila čéšku. Po pár dnech už je oběma tenistkám zase do zpěvu.

 

Profimedia.cz

Američanka dvacet minut ležela na kurtu, skončila s kyslíkovou maskou na obličeji a byla převezena do nemocnice. To vše po zranění ve druhém kole, kde hrála dvouhru s Rumunkou Soranou Cirsteaovou.

#teambucie planoval nový taneček.. ani události posledních dnů nás nezastaví! Děkuji ShaunT za úžasnou podporu, pozitivitu a choreografii pro nás! Beth je bojovník! ;-) :-) #teambucie planned a new dance and even with what happen we never give up!! Thank you @shauntfitness always amazing and positive! #stay #strong #getwellsoon #sheisfighter @matteksands #wimbledon #destinychild #survivor #inspired #friends 💪🏻🎾🙂🤗❤️

Zveřejnil(a) Lucie Safarova dne 10. červenec 2017

„Ani události posledních dnů nás nezastaví! Děkuji ShaunT za úžasnou podporu, pozitivitu a choreografii pro nás! Beth je bojovník!" napsala v pondělí Šafářová na svém facebookovém profilu a přidala s kamarádkou zpívající video, které se neobešlo bez jejich klasického tančení.

Šafářová s Mattekovou-Sandsovou patří mezi sehrané dvojice, které slaví ve čtyřhře úspěchy. Společně mají pět grandslamových titulů. Vítězství jim chybí pouze z Wimbledonu. Letos ho už nezískají.

„Jsem hluboce zasažena tím, co se stalo mé nejlepší přítelkyni. Ošklivě se zranila. Moc na ní myslím. Doufám, že se brzo uzdraví. Je to největší bojovnice a jeden z nejsilnějších lidí, jaké znám," napsala česká tenistka na svém instagramovém účtu krátce po zranění.

Dnes už si obě opět zpívají.

lik, Sport.cz

Časová osa: Tenis