Rubriky:

Rychlobruslení

Rychlobruslař Loudín se po národním rekordu těšil na jídlo

10. února 2014 16:51 - Soči

Nicotnou vteřinu ztratil Vojtěch Loudín na vítěze své rozjížďky na 1500 metrů závodu rychlobruslařů na krátké dráze. Jeho účinkování na olympijských hrách v Soči po 134,906 vteřinách skončilo. Přitom ve čtyřech dalších rozjížďkách by na postup do semifinále dosáhl.

 

Radek Malina, Právo

„Měl jsem problémy s předjetím Kazacha. Už nemohl, já ho musel objíždět. Ještě se mě snažil trefit loktem. Než jsem se přes něj dostal, skupinka bojující o postup mi ujela. Ale nejsem zklamaný. Zajel jsem desátý čas dne a národní rekord," pronesl v cíli šestadvacátý Loudín.

Zahrajte si největší hokejový turnaj světa v Soči! Vytvořte si vlastní tým na Fantasy Sport.cz

Byl prvním českým reprezentantem na krátké dráze v dějinách ZOH. „Já moc nevěděl, co mě čeká. Teď mohu říct, že vše je úžasné. Perfektní zázemí, skvělý servis v jídelně. Škoda, že olympiáda není častěji, ale jen jednou za čtyři roky," posteskl si.

Nyní jej čeká volnější program. Pořád bude trénovat, závody jej však nečekají. „Budu se snažit pomoct v přípravě Kačce Novotné," vysvětlil a těšil se, jak otestuje jídelnu určenou olympijským sportovcům. „Nabídka je neomezená a neuvěřitelná. Nemohl jsem se před závodem kutálet s plným břichem přes vesnici," culil se Loudín. „Teď se pořádně nadlábnu. A dojde pochopitelně i na ochutnávání a zkoušení exotičtějších kuchyní."

Radek Malina (Soči), Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Rychlobruslení

Filtr článků - Rychlobruslení


Podsekce:

     
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Medaile

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..