Rubriky:

Odjinud

Šok pro zločince. Na maratonce z řad policie byl krátký

22. října 2017 08:24 - Washington

Severozápadní cíp Spojených států se stal opětovným svědkem skutečnosti, že americká policie má respekt a důvěru mezi veřejností, ale hlavně sama pracuje na své skvělé kondici. Ve státě Washington se sportovně založený muž snažil prchnout zasahujícímu rameni zákona. Se zlou se ovšem potázal. Ačkoli odhodil veškerou zátěž, aby svému úprku přidal na rychlosti, na trénovaného policistu-maratonce nestačil.

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Příslušník Moses Lake Police Departement byl na rutinní obhlídce, když zaregistroval podezřelého muže, jenž se nápadně podobal soudně hledanému desperátovi čtyřiatřicetiletému Jeremiahu Hamiltonovi. Ve chvíli, kdy chtěl policista své podezření, že stojí tváří v tvář muži, na nějž bylo vydáno několik zatykačů, ověřit, se dal ostřílený kriminálník na útěk. Že se dopustil takticky nerozvážného rozhodnutí, pocítil hned vzápětí.

Chtěl si vystřelit z policisty. Ten ho sfoukl jako svíčku

Poberta sice vystartoval s určitým náskokem a aby se mu lépe utíkalo, odhodil i svůj batoh, na policistu to ale valný dojem neudělalo. Ačkoli on sám měl za pasem několik kilo zátěže, kterou odhodit nemohl, počáteční náskok hledaného muže razantně zkracoval každým krokem. Jak vyšlo později najevo, policista patří k nadšeným vytrvalostním běžcům. Oba muži ve svižném tempu prolétli obecním hřištěm, několika ulicemi a napříč se proběhli také po dálnici. Naštěstí se nikomu z nich nic nestalo, a tak mohlo pronásledování pokračovat i po krajnici, kde policista dostihl muže na útěku a složil jej k zemi.

Moses Lake Towing driver gets the assist in arrest of fleeing felon About 1245 yesterday afternoon, a Moses Lake Police...

Zveřejnil(a) Moses Lake Police Department dne 13. říjen 2017

Ten se ovšem nemínil vzdát a všemi silami vzdoroval zatčení, nepomohl ani pepřový sprej. Na pomoc policistovi naštěstí přispěchal tělnatý řidič tahače jedné místní firmy. Hledaný byl rychle zpacifikován a odvezen do vězení. V jeho odhozeném batohu se našlo 40 gramů marihuany, zbytky heroinu a některé další důkazy svědčící o souvislostech se zakázanými látkami. Poberta bude mít zřejmě dostatek času ve vězeňské posilovně zapracovat na své fyzické kondici.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 červenec 2019 srpen 2019 září 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce