Barcelona - Elche 3:0Mašina Lewandowski nebrzdí, Barcelona jde do čela ligy

Fotbalisté Barcelony zvítězili v šestém kole španělské ligy doma nad Elche 3:0 a v tabulce vystřídal na prvním místě Real Madrid, který čeká v neděli městské derby s Atléticem.

Kanonýr Barcelony Robert Lewandowski slaví jeden ze svých fvou gólů proti Elche.

Hosté hráli už od 14. minuty v oslabení po vyloučení obránce Verdúa. V poločase vedla Barcelona 2:0 po trefách Lewandowského a Depaye. Chvíli před pauzou přidal třetí gól Pedri, ale videorozhodčí branku kvůli ofsajdu neuznal.

Ve 48. minutě skóroval podruhé v zápase Lewandowski a s osmi brankami si upevnil první místo v tabulce střelců.

Barcelonský fotbalista Memphis Depay slaví vstřelený gól v utkání španělské ligy.

Katalánský velkoklub stále v lize neokusil porážku. Elche naopak ještě nezvítězilo a je s jedním bodem poslední.

Španělská fotbalová liga - 6. kolo:
Mallorca - Almería 1:0 (25. Maffeo)
FC Barcelona - Elche 3:0 (34. a 48. Lewandowski, 41. Depay)
Valencie - Celta Vigo 3:0 (37. Castillejo, 82. Marcos André, 90.+3 Almeida)
Bilbao - Vallecano 3:2 (14. I. Williams, 28. Sancet, 33. N. Williams - 5. Trejo, 80. Falcao)