Atlético - Granada 3:1Atlético Madrid začalo ve španělské lize výhrou nad nováčkem Granadou

Atlético Madrid porazilo v 1. kole španělské fotbalové ligy nováčka Granadu 3:1. Hostům nepomohl gól devatenáctiletého útočníka Samua, který skóroval hned při své premiéře v nejvyšší soutěži.

Memphis Depay se raduje z gólu svého Atlética Madrid.

Samu odpověděl po hodině hry na Moratovu trefu z nastavení prvního poločase. Stav 1:1 vydržel jen pár minut, než vypálil přesně z velké dálky Depay. V nastaveném čase pak ještě zpečetil výhru třetího týmu minulého ročníku Llorente.

Španělská fotbalová liga - 1. kolo:
Cádiz - Alavés 1:0 (7. San Emeterio)
Atlético Madrid - Granada 3:1 (45+4. Morata, 68. Depay, 90.+8 Llorente - 63. Samu).