Brémy - Bayern 0:4Brankář Pavlenka dostal od Bayernu v úvodu bundesligy čtyři góly, skóroval i Kane

Fotbalisté Bayernu Mnichov zahájili úspěšně cestu za 12. titulem v řadě, v úvodním kole německé ligy zvítězili 4:0 na hřišti Brém. Českého brankáře Jiřího Pavlenku překonali ve čtvrté a 90. minutě Leroy Sané, v 75. minutě Harry Kane a pojistku přidal v nastavení Mathys Tel.

Fotbalisté mistrovského Bayernu Mnichov vstoupili do bundesligy jasnou výhrou 4:0 v Brémách. Na snímku slaví také Harry Kane, který aplauduje fanouškům.

Hvězdná letní posila Kane se prosadil tečovanou střelou z hranice vápna a poprvé skóroval po přestupu z Tottenhamu. Bayern neprohrál s dnešním soupeřem 28. soutěžní duel v řadě a částečně napravil porážku ze souboje o německý Superpohár s Lipskem (0:3).

Brémy naopak prohrály i druhý zápas v sezoně, minulý týden podlehly v Německém poháru třetiligové Viktorii Kolín nad Rýnem.

Německá fotbalová liga - 1. kolo:
Brémy - Bayern Mnichov 0:4 (4. a 90. Sané, 75. Kane, 90.+4 Tel).

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.