Rubriky:

Národní liga

Z Hudcova přestupu do Turecka sešlo, zřejmě ho získá Koblenz

24. června 2009 18:04 - KOBLENZ

Z přestupu olomouckého stopera Martina Hudce do kádru nováčka turecké ligy Kasimpasa Sporu nečekaně sešlo. Sedmadvacetiletý fotbalista se nakonec v istanbulském klubu nedohodl na nové smlouvě a podle všeho zamíří do druholigového německého Koblenzi. Informaci přinesly webové stránky Sigmy.

Hudec přitom měl k angažmá v Kasimpasa Sporu velmi blízko. Oba kluby byly na podmínkách přestupu dohodnuty, hráč navíc prošel zdravotní prohlídkou. Jednání o tříletém kontraktu však na poslední chvíli zřejmě kvůli sporům mezi agenty zkrachovalo.

"Do dvou do rána se tato věc řešila. My jsme tomu dali zelenou, protože Hudec má svolení k odchodu. Mám takový pocit, že se ještě v noci něco odehrávalo," prohlásil olomoucký sportovní ředitel Jiří Kubíček.

Hudec tak nakonec nejspíš zamíří do Koblenzu, který o něj projevil zájem ještě před cestou do Turecka. Desátý celek uplynulé sezony druhé bundesligy zahájí přípravu ve čtvrtek, spolu s Hudcem do ní zasáhne i jeho brazilský spoluhráč Melinho. Oby by měli v Koblenzi hostovat.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Národní liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..