Fotbalisté Sokolova udrželi neporazitelnost ve druhé lize i po předehrávce 7. kola na hřišti pražské Dukly, kde zvítězili nečekaně vysoko 3:0. Všechny góly vstřelili Západočeši ve druhém poločase a připsali si čtvrté vítězství v sezóně.

První poločas byl vyrovnaný a oba celky byly stejně blízko ke gólu, protože na obou stranách trefil míč břevno. Nejprve skončil na brankové konstrukci střelecký pokus sokolovského Čady, Malý z Dukly trefil spojnici.

Po změně stran byli ale hosté jasně efektivnějším týmem a v 53. minutě Knakal otevřel skóre hlavou po centru Vaněčka. Domácí Vrána měl obrovské příležitosti v 71. minutě, ale jeho pokusy zlikvidoval sokolovský gólman Zacharda. O šest minut později Duchnič poslal míč pod tělem Svobody podruhé do domácí sítě a skóre uzavřel v 90. minutě střídající Nádeníček.

7. kolo druhé fotbalové ligy:
Dukla Praha - Sokolov 0:3 (0:0)
Branky: 53. Knakal, 77. Duchnič, 90. Nádeníček. Rozhodčí: Kocourek - Gallo, Handlíř. ŽK: Mikula - Dejmek, Javorský. Diváci: 535.
Dukla: Svoboda - Mikula, Kučera (49. Pospíšil), Vorel, Mičic, Svatonský, Šiml, Gedeon, Malý (76. Kokoška) - Chigou (61. Berger), Vrána. Trenér: Bittengel.
Sokolov: Zacharda - Šmerda, Kura, Knakal, Čupr - Habai (74. Javorský), Podrazký, Čada, Vaněček (90. Hanzlík) - Dejmek, Duchnič (87. Nádeníček). Trenér: Purkart.