Sigma Olomouc B - FC Hradec Králové 1:4Olomouc B nestačila na Hradec a ve FNL prohrála i počtvrté

Olomouc B doma prohrála s Hradcem Králové 1:4 a nebodovala ani ve čtvrtém kole Fotbalové národní ligy. Hanáci jsou v tabulce poslední se skóre 2:12.

Hradec poslal do vedení ve 39. minutě Vlkanova, který se prosadil i po změně stran. Další branky účastníka minulé sezóny první ligy přidali Trubač a Pázler. Olomouc snížila až v 87. minutě zásluhou Rolince, který nováčkovi pomohl ukončit sérii 350 minut bez vstřeleného gólu.

Další nováček Vyšehrad doma remizoval 0:0 s Opavou a podruhé za sebou neskóroval. Neporažená Opava poskočila na třetí pozici.

4. kolo druhé fotbalové ligy:
Sigma Olomouc B - FC Hradec Králové 1:4 (0:1)
Branky: 87. Rolinc - 39. a 70. Vlkanova, 62. Trubač, 64. Pázler. Rozhodčí: Franěk - Melichar, Kotalík. ŽK: Vašíček, Texl - Mareš.
Olomouc: Spurný - Texl, Svozil, Štěrba, Jemelka - Hladík (79. Rolinc), Kalvach, Richter (64. Habusta), Falta - P. Ševčík, Vašíček (64. Chorý). Trenér: Chromý.
Hradec Králové: Ottmar - Holeš, Nosek (79. Bederka), Krmaš, Mareš (46. Plašil) - Trubač, Černý, Vlkanova, Malinský (78. Súkenník) - Pázler, Vaněček. Trenéři: Frimmel a Pilný.
Slavoj Vyšehrad - SFC Opava 0:0
Rozhodčí: Lerch - Kříž, Kožár. ŽK: Kuzmanovič (Opava). Diváci: 722.
Vyšehrad: Štěpanovský - Šraga, Egert, Petrášek, Macháček - Šimkovský, Kučera, Podrazký (86. Polanský), Smolák (77. Schön) - Jindráček (61. Blažek), T. Krbeček. Trenér: Novotný.
Opava: Vašek - Pospěch, Simerský, Dvorník, Čelůstka - Žídek - Jurečka (74. Svatonský), Janetzký (57. Mrázek), Schaffartzik - Jursa - Kuzmanovič (90. Machálek). Trenér: Baránek.
Varnsdorf - Ústí nad Labem 2:2 (1:0)
Branky: 2. Rudnytskyy, 46. Daníček - 54. Novotný, 57. Šnirc. Rozhodčí: Orel - Dobrovolný, Šimáček. ŽK: Porcal, Rudnytskyy, Norek, Jurča - Žukič. Diváci: 954.
Varnsdorf: Porcal - Zieris, Filip, Zbrožek, Tvaroha - Martan (83. Ďurděvič), Norek, Juroška (46. Daníček), Rudnytskyy, Ondráček (60. Skwarczek) - Jurča. Trenér: Skuhravý.
Ústí nad Labem: Zacharda - Zukič, Vaněk, Zeman, Šnirc - Eliáš (85. Hyčka), Králík (74. Martykán), Peterka, Miškovič, Novotný - Smola (84. Hošek). Trenér: Němec.