Karviná - Frýdek-Místek 2:1Karviná poskočila na druhé místo

Karviná

Fotbalisté Karviné v dohrávce 18. kola druhé ligy doma porazili Frýdek-Místek 2:1 a poskočili na druhé místo tabulky o bod za vedoucí Hradec Králové. Třetí Znojmo ztrácí na Východočechy také jeden bod, ale má zápas k dobru.

Karviná na svém hřišti nezačala dobře a už od šesté minuty prohrávala po střele Švrčka. Poté však domácí předvedli velký tlak a do přestávky otočili skóre Urgela a Puchel povedeným přímým kopem.

Svěřenci Jozefa Webera už po změně stran tolik nedominovali, přesto si těsné vítězství pohlídali a prodloužili sérii bez porážky ve Fotbalové národní lize na osm zápasů.

18. kolo druhé fotbalové ligy:
MFK Karviná - MFK Frýdek-Místek 2:1 (2:1)
Branky: 14. Urgela, 39. Puchel - 6. Švrček. Rozhodčí: Julínek - Caletka, Boček. ŽK: Pindroch, Dreksa - Byrtus, Klabník, Literák, Švrček. Diváci: 1510.
Karviná: Pindroch - Růžička, Dreksa, J. Hošek, Eismann - Janečka - Moravec (90. Zelený), Panák (59. Šisler), Budínský, Puchel - Urgela (72. Juřena). Trenér: Weber.
Frýdek-Místek: Mihálek - Byrtus (86. Jarabica), Klabník, Literák, Švrček - Skwarczek, Krišto - Vyskočil (72. Krčula), Ujlaky, Ižvolt - P. Hošek. Trenér: Radványi.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.