Brémy - Düsseldorf 3:1Brémy v bundeslize po pěti zápasech zvítězily

Brémy

Fotbalisté Werderu Brémy v sestavě s českými reprezentanty Jiřím Pavlenkou a Theodorem Gebre Selassiem zvítězili v německé lize nad posledním Düsseldorfem 3:1. Z předchozích pěti zápasů vytěžily Brémy jediný bod, po výhře ve 14. kole se v tabulce posunuly na sedmé místo.

Werder šel do vedení ve 20. minutě, kdy se Möhwald za šestnáctkou mocně opřel do míče a překonal Rensinga v brance hostů. V závěru poločasu vyrovnal Lukebakio z penalty za Langkampovu ruku ve vápně, kterou rozhodčí odhalil až na videu.

Brémy pak rozhodly zápas v závěrečné dvacetiminutovce. Nejprve se z dorážky prosadil Harnik, krátce nato podobně skóroval i další střídající hráč domácího mužstva Sargent.

Německá fotbalová liga - 14. kolo:
Brémy - Düsseldorf 3:1 (20. Möhwald, 71. Harnik, 78. Sargent - 43. Lukebakio z pen.).