Živě

Brémy - Stuttgart 1:1

Brémy udržely v odvetné části bundesligy neporazitelnost, Stuttgart letos ještě nevyhrál

22. února 2019 22:39 - Brémy

Fotbalisté Brém udrželi v odvetné části bundesligy neporazitelnost, ale už ve čtvrtém z šesti utkání pouze remizovali. Tentokrát Werder s Jiřím Pavlenkou v brance a Theodorem Gebre Selassiem v obraně ztratil v předehrávce 23. kola body se sestupem ohroženým Stuttgartem po výsledku 1:1.

DIGI Sport, DIGI Sport

Pavlenku překonal po rychlé akci už ve druhé minutě švýcarský záložník Zuber. Domácí vyrovnali v poslední minutě prvního poločasu po umístěné střele z dálky z kopačky nizozemského středopolaře Klaassena.

Werder se posunul na deváté místo, Stuttgart zůstal v zóně sestupu a stále čeká v tomto roce na výhru.

Německá fotbalová liga - 23. kolo
Brémy - Stuttgart 1:1 (45. Klaassen - 2. Zuber)
ČTK, Sport.cz

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.