Rubriky:

Německo

Brankář Laštůvka bude minimálně rok chytat v Bochumi

26. června 2007 15:55 - BOCHUM

Český fotbalový brankář Jan Laštůvka bude v příští sezóně chytat za bundesligovou Bochum. Čtyřiadvacetiletý gólman v odpoledních hodinách podepíše s klubem roční smlouvu s opcí. ČTK to potvrdil manažer Pavel Zíka z agentury Sport Invest s tím, že jde o hostování.

 

www.banicek.cz

Hráč Šachtaru Doněck naposledy odchytal necelou sezónu v londýnském Fulhamu, kam přišel začátkem září. V ukrajinském klubu doplatil karvinský odchovanec na přetlak mezi cizinci. Podle nařízení ukrajinského svazu totiž za každý tým musí hrát minimálně čtyři domácí hráči a jedno z povinných míst Doněck hodlá znovu zaplnit brankářem.

Shodou okolností Laštůvka stejně jako ve Fulhamu střídá v novém působišti krajana Jaroslava Drobného. Ten vloni na podzim kvůli krajanovi musel hledat jiné angažmá, teď po vydařeném jarním působení v Bochumi přešel ke konkurenci do Herthy Berlín.

Bochum skončila v uplynulé sezóně německé ligy osmá. Laštůvka nebude v kabině z Čechů sám, v kádru jsou i záložník Filip Trojan a obránce Pavel Drsek.

ČTK

Časová osa: Německo

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..