V duelu Hannoveru s Wolfsburgem padly čtyři góly za 13 minut

BERLÍN

Fotbalisté Hannoveru po třech vítězstvích remizovali v německé lize na domácím hřišti s Wolfsburgem 2:2. Alespoň bod z dolnosaského derby jim zajistil ve 34. minutě Tarnat, který završil čtyřbrankovou třináctiminutovku v prvním poločase.

V obraně Wolfsburgu strávil celé utkání Jan Šimůnek, od 79. minuty si za Hannover zahrál útočník Jiří Štajner.

Další český hráč Radim Kučera odehrál celý zápas za Bielefeldu, který díky remíze 0:0 v Karlsruhe přerušil sérii čtyř porážek. Nováček soutěže z Karlsruhe po předchozích senzačních výkonech klesl na čtvrté místo.

Bundesliga - 10. kolo:
Karlsruhe - Bielefeld 0:0, Hannover - Wolfsburg 2:2 (28. Pinto, 34. Tarnat - 21. Marcelinho, 29. Dejagah).