Bayern Mnichov prohrál v bundeslize podruhé za sebou

BERLÍN

Mistrovský Bayern Mnichov v 6. kole fotbalové bundesligy neuspěl v Hannoveru a prohrál podruhé za sebou. Zápas rozhodl jedinou brankou maďarský záložník Szabolcs Huszti. Český útočník Jiří Štajner odehrál za Hannover téměř celé utkání a střídal až v nastaveném čase. Bayern, který v minulém kole podlehl na svém hřišti Brémám vysoko 2:5, je momentálně až na deváté příčce.

Na první místo se dostal Hamburk, který porazil nejtěsnějším rozdílem Mönchengladbach. Vítěznou branku vstřelil už ve 12. minutě kanonýr domácího týmu Mladen Petrič. Kapitán vítězů David Jarolím odehrál celý zápas.

Divoké utkání se v sobotu hrálo v Brémách, kde domácí Werder porazil nováčka Hoffenheim 5:4. Zápas vypadal po prvním poločase jednoznačně pro Brémy, které vedly 4:2, v druhé půli však dokázal Hoffenheim po vyloučení domácího zadáka Mertesackera dvěma brankami vyrovnat. Hrdinou se stal obránce Werderu Mezut Özil, který v 81. minutě svým druhým gólem v zápase rozhodl o vítězství svého celku.

Německo - 6. kolo:
Bochum - Leverkusen 2:3 (79. Šesták, 81. Kaloglu - 6. Vidal, 21. Renato Augusto, 61. Helmes), Brémy - Hoffenheim 5:4 (8. a 81. Özil, 16. Pizzaro, 21. Diego, 30. Hunt - 15. Ba, 36. Salihovič, 61. Ibiševič, 71. Compper), Dortmund - Stuttgart 3:0 (10. Hajnal, 19. Santana, 73. Frei), Hamburk - Mönchengladbach 1:0 (12. Petrič), Hannover - Bayern Mnichov 1:0 (23. Huszti), Hertha Berlín - Chotěbuz 0:1 (13. Jelič).