Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Šural letí do Turecka, ze Zemana bude plážový chlapec

11. ledna 2019 18:24 - Praha

Ruleta zimních přesunů na fotbalové burze se týká také dvou hráčů předních českých klubů. Spartu definitivně opouští její kapitán. Dala souhlas Josefu Šuralovi, aby odletěl do Turecka uzavřít smlouvu s Alanyasporem. Plzeň zase rozsvítila zelenou Martinu Zemanovi k odchodu do Hapoelu Raanana, devátého týmu izraelské ligy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Očekávaný rozchod se dostává do finální fáze. Kapitán opouští Letnou. „Pepa Šural během pátku odletěl v doprovodu mého syna Davida do Turecka. Zítra by měl absolvovat zdravotní prohlídku a pak dotáhnout jednání o smlouvě. Od Sparty má souhlas," říká Pavel Zíka, šéf agentury Global Sports, která hráče zastupuje.

Šural měl na Letné smlouvu do konce sezony a s klubem se nedohodl na jejím prodloužení. Sparta by za jeho přestup měla dostat 4 miliony korun.

Nigerijec John Ogu (vlevo) v souboji s českým reprezentantem Josefem Šuralem.

Vlastimil Vacek, Právo

Stejně jako Šural ve Spartě, ani Martin Zeman nebyl v Plzni během podzimu patřičně vytížený. Proto Viktorii opouští.

„Děkujeme panu Šádkovi, že Martina uvolnil. V nejbližších dnech by měl odletět s mým druhým synem Filipem do Izraele uzavřít dohodu s Hapoelem Raanana. Jde o klub z rezidenční čtvrti Tel Avivu, která je obklopena mořem a plážemi," avizuje Zíka.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..