Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Trenérem fotbalového Liberce se stal Michal Zach

31. května 2007 21:23 - LIBEREC/PRAHA

Novým koučem fotbalistů Liberce se stal Michal Zach, který dosud působil jako asistent odstoupivšího hlavního trenéra Vítězslava Lavičky. Informaci o Zachově jmenování šéfem severočeské lavičky přinesly oficiální stránky klubu.

 

FC Slovan Liberec

"Pan Zach patří mezi nejvážnější kandidáty, ale zatím není podepsaná smlouva. Definitivní rozhodnutí o obsazení postu hlavního trenéra by mělo padnout během pátku," řekl ve čtvrtek večer mluvčí libereckého klubu Lukáš Váňa v telefonickém rozhovoru pro Sport.cz.

O něco později již o povýšení Zacha na post hlavního kouče informovaly internetové stránky Severočechů.

Vítězslav Lavička z funkce odstoupil po skončení první ligy, v níž Slovan neobhájil mistrovský titul a ze čtvrtého místa se kvalifikoval pouze do Poháru Intertoto. Podle spekulací byl hlavním kandidátem na uvolněný post v Liberci Zdeněk Ščasný, který se rozhodl odejít z Mostu.

Michal Zach přišel do Slovanu v červnu roku 2005. Jako svého asistenta jej tehdy přivedl právě Lavička. V minulosti vedl ve druhé lize Neratovice, Most a Ústí nad Labem.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..