Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Burácející šatna s elektrizující atmosférou nadchla Kvitovou. Věří, že alespoň jeden velký zápas stihne

16. září 2019 06:42 - Praha

Vzácného hosta, který si nenechal ujít ani oslavný pokřik v šatně, měla fotbalová Slavia při generálce na úvodní duel Ligy mistrů. Triumf týmu trenéra Trpišovského nad Slováckem (3:0) sledovala i česká tenisová superstar Petra Kvitová, věrná fanynka klubu z Edenu. „Dostala jsem se osobně na fotbal poprvé od jarního čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea. A moc jsem si to užila," vykládala po utkání dvojnásobná vítězka Wimbledonu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Cestu „sešívaných" k třem bodům sledovala na tribuně po boku reprezentačního trenéra Jaroslava Šilhavého. Po utkání pak sledovala přímo z trávníku děkovačku týmu před tribunou Sever a následně v šatně rituál v podobě oslavného pokřiku.

„Z vlastní kariéry mám podobnou zkušenost jen z Fed Cupu, kde jsem zažívala týmové úspěchy a musím říct, že v šatně Slavie to burácelo mnohem více. Fandím klubu od dětství a bylo fajn zažít oslavu osobně. Měla jsem tu příležitost poprvé. A atmosféra byla elektrizující," culila se Kvitová, když pózovala pro společné fotografie s dětmi hráčů.

Sešívaní si před cestou do Milána snadno poradili s ligovými Jánošíky, uvedla se posila

Prohodila pár slov s členy realizačního týmu, pozdravila se s trenérem Trpišovským, jemuž se v hlavě už honila úterní bitva s Interem. Na konfrontace milovaného týmu v Lize mistrů se Kvitová mimořádně těší, byť většinu bude sledovat jen u televizní obrazovky. „Kluci dostali krásné, ale nesmírně těžké soupeře se skvělými individualitami," prohlásila Kvitová na adresu Interu Milán, Dortmundu a Barcelony.

Nováčci dostali záhul, pak zařídili gól. Slavia posouvá hráče na jejich limity, zjistili hned

S Petrou v šatně. Kvitová po boku Šilhavého sledovala další marš Slavie

„Nicméně já mám ráda výzvy a věřím, že pro Slavii budou střety s tak kvalitními týmy představovat motivaci, která dodá klukům sílu," říkala Kvitová a netušila, zda v nabitém podzimním programu vyrazí na některý z šesti duelů skupiny F Ligy mistrů. „Venkovní utkání, ač bych je ráda zažila, jsou pro mě určitě nereálná. Ale jeden domácí snad vyjde," přála si Kvitová, než se rozloučila s hráči Slavie před jejich cestou do Itálie.

Kompletní a v plné síle. Sešívaní letí do Milána vstříc Interu

ram, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..