Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalisté Baníku dostali za výkon v Kladně pokuty

27. listopadu 2007 13:12 - OSTRAVA

Třígólová pondělní porážka v Kladně se fotbalistům Baníku Ostrava prodraží. Vedení klubu oznámilo, že celý tým byl za výkon ve 14. kole první ligy potrestán blíže nespecifikovanou finanční pokutou. "Jejich výše je ale interní záležitostí klubu," uvedl pro klubový web předseda představenstva Jakub Kahoun.

"Samozřejmě jsme nebyli spokojeni s výsledkem ani výkonem. Navíc přístup mužstva k utkání nebyl takový, jaký bychom si představovali, proto tým jako celek postihly určité sankce," dodal Kahoun.

Baník si venku podobnou ostudu uřízl podruhé za sebou. Důrazné pohovory s vedením museli hráči absolvovat už před třemi týdny, kdy Ostravané v Českých Budějovicích podlehli stejně jako v Kladně 0:3.

"Prohráli jsme venku podruhé v řadě takovým výsledkem, což není dobré. V Budějovicích jsme nezvládli úvod utkání, tady jsme dva góly dostali v úvodu druhého poločasu. Takové výpadky mít prostě nemůžeme. Je teď na nás, abychom se z toho sebrali," řekl po pondělním utkání novinářům kapitán Tomáš Marek.

Prohru může Baník odčinit v neděli proti Spartě. Nad ní však doma už čtyři a půl roku nevyhrál.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..