Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Trapas a ostuda. Fanoušci poničili autobus vlastního klubu, škody jdou do tisíců

27. února 2017 13:48 - Londýn

Nandáme to soupeři, na celé čáře, mysleli si fanoušci v Premier League. Místo toho teď na Ostrovech média informují, že si uřízli pořádnou ostudu, když posprejovali omylem autobus svého týmu. Nastříkali na něj nápis se jménem klubu. Škody jdou do desítek tisíc liber.

 

Matthew Childs, Reuters

My vám ukážeme, my jsme Crystal Palace, běželo nejspíš v hlavách radikálních příznivců klubu před utkáním proti Middlesbrough. Na hřišti jejich miláčci vyhráli 1:0 a soupeři to nandali, jenže výsledný dojem po utkání byl hodně rozpačitý. Za všechno může incident s autobusem.

Fandové se totiž domnívali, že když autobus stojí u jednoho z hotelů nedaleko Selhurst Parku, patří tutově týmu Middlesbrough. A proto se jej rozhodli vylepšit a ozdobili jen ohromným nápisem Crystal Palace. „Škody jdou do desítek tisíc liber. Výborně! #cpfc," zhodnotil počínání příznivců Dean Waters, asistent správce hřiště.

Incident řešila i policie, která konstatovala, že na autobus někdo v noci na sobotu nastříkal graffiti se slovy "Crystal Palace". Pachatel zatím nebyl vypátrán.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..