Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Plzeňští truchlí za zesnulého Rajtorala. Před arénou hoří svíčky, fanoušci nosí květiny

24. dubna 2017 17:30 - Plzeň

Desítky svíček, rudé růže, bílé lilie, miniaturní míč, dres se sedmadvacítkou, fotografie v rámečku... Už v noci z neděle na pondělí vytvořili fanoušci Viktorie Plzeň na schodech před recepcí fotbalové arény na západě Čech improvizované pietní místo, kde vyjadřují soustrast a vzpomínají na tragicky zesnulého obránce Františka Rajtorala.

 

FC Viktoria Plzeň

Příznivci Západočechů, v jejichž dresu sbíral příbramský rodák největší úspěchy vytvořili ze svíček před vstupem do stadiónu ve Štruncových sadech, kudy dlouhých sedm sezón mířil Rajtoral do šatny, číslo sedmadvacet, které fotbalista nosil. Hráči Viktorie pod svíčky umístili týmový plakát S Viktorií v srdci, jež doplnili autogramy.

Během pondělního dopoledne se pak mezi lípami na památku mistrovských titulů, k nimž Rajtoral vydatně přispěl, objevil obří transparent s fotbalistovou přezdívkou.

ram, neu, Sport.cz, Právo

  Jablonec - Olomouc dnes 18:00
20190923T18:00:00+0200
Jablonec vs. Olomouc
Jablonec vs. Olomouc
Jablonec
Olomouc

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..