Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Jindřišek jde do desáté sezóny, tři hráči naopak Ďolíček opouštějí

6. června 2017 11:36 - Praha

Zažije v Ďolíčku již svou desátou sezónu. Zkušený záložník Josef Jindřišek bude i nadále působit v Bohemians 1905. Šestatřicetiletý fotbalista s pražským klubem prodloužil končící smlouvu o další rok. Klokany naopak opouštějí Miroslav Markovič, Ondřej Vrzal a Milan Nitrianský.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jindřišek přišel do Bohemky v zimním přestupním období sezóny 2008/09 z Olomouce. Příští ročník tak pro něj bude jubilejní desátý v Ďolíčku.

"Jsem rád, že mi Bohemka prodloužila smlouvu a že můžu zůstat v prostředí, které dobře znám," řekl pro webové stránky vršovického celku Jindřišek, který ve 273 utkáních nejvyšší soutěže zaznamenal 17 gólů a šest asistencí.

Jasné jsou naopak tři odchody. "Miroslav Markovič měl smlouvu pouze na půl roku a domluvili jsme se, že ve spolupráci nebudeme pokračovat. Stejně tak i u Ondřeje Vrzala, kterému skončilo hostování a vrací se do mateřského klubu," avizuje sportovní ředitel Miroslav Držmíšek. Třetím hráčem, který ve Vršovicích končí, je Milan Nitrianský. "Od klubu má svolení hledat si nové angažmá," dodává Držmíšek.

U dvou hráčů je situace ještě nejasná. Martin Berkovec hostoval ze sousední Slavie, Martin Hašek zase ze Sparty. Sice jim na konci června končí hostování v Bohemians, klub však jedná o jejich dalším působení u Botiče.

dos, Sport.cz

  4:1 Slavia - Budějovice 4:1   dohráno
20191215T17:00:00+0100
Slavia vs. Budějovice
Slavia vs. Budějovice
Slavia
Budějovice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..