Rubriky:

Fotbal

SOUTĚŽ ING HRAJU - Pavel Mareš

13. června 2004 05:44

Představujeme obránce české fotbalové reprezentace PAVLA MAREŠE. A i dnes můžete soutěžit o reprezentační soupravu Puma, kterou jsou členové národního týmu vybaveni na ME v Portugalsku.

 

archiv

Levý obránce Pavel Mareš byl pro mnohé překvapivou volbou reprezentačního trenéra Brücknera. Ačkoliv rodák z Otrokovic debutoval již v únoru 2002 a brzy poté si připsal další start, pak se za ním zavřely vody. Na další pozvánku do elitního výběru čekal více než dva roky, dočkal se až nedávno v přátelském utkání s Japonskem.

Mareš před přesunem do pražských Bohemians hrál za Ratíškovice a Zlín. Ale až v Praze se dočkal ligového debutu, první start si mohl odškrtnout v roce 2000 ve čtyřiadvaceti letech. Klokana z něj udělal kouč Vlastimil Petržela, pod jehož vedením na sebe Mareš rychle upozornil. I proto v roce 2002 následoval další přestup, tentokrát do Sparty.

Jenže na Letné to nebylo ono, Mareš jen obtížně pronikal do základní sestavy a tak pro něj byla vysvobozením nabídka z Ruska. Ozval se Zenit Petrohrad, který vede Marešův starý známý Petržela. Na východ odešel obránce s domácím titulem, k němuž přispěl v deseti utkáních.

V Rusku to už byla jiná káva. Mareše si tamní fanoušci rychle oblíbili, navíc ho chválili i novináři, podle nichž byl jedním z nejlepších levých beků v soutěži. Na druhém místě Zenitu v ruské lize proto zůstala výrazná česká stopa. I letos patří Mareš k petrohradským oporám, v probíhající sezóně odehrál třináct utkání.

*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*SOUTĚŽ*

ING pro Vás připravila možnost získat bonus na spořicím účtu ING Konto až 1 000 Kč. Detailní informace naleznete na stránkách ING.

ING HRAJU! - Základní informace

ING HRAJU! je vědomostní soutěž, probíhající od 24. 5. do 15. 6. 2004, o fotbalových reprezentantech nominovaných na Euro 2004 v Portugalsku.

Můžeš vyhrát fotbalovou výbavu značky Puma jednoho z našich reprezentantů a k tomu ještě exkluzivní sadu pohlednic českých reprezentantů, tak jak je neznáš s překvapením.

Každý ze soutěžních dnů bude věnován jednomu nominovanému hráči. Informace o něm zjistíš v Denících Bohemia a Denících Moravia, ve vysílání Radia Impuls, na serverech Novinky.cz a Sport.cz a samozřejmě také na www.ing.cz a www.fandime.cz.

Ke každému fotbalistovi jsou připraveny 3 základní otázky a 1 otázka finálová.

Soutěží se pomocí SMS zpráv, takže se do soutěže zapojíš jednoduše - pošleš SMS ve tvaru "ING" na telefonní číslo "900 30 06" a otázky Ti už budou chodit samy, podle toho, jestli budeš odpovídat správně. Když na některou ze základních otázek odpovíš špatně, nevadí, otázka Ti přijde znovu a Ty už jednoduše odpovíš správně - jsou totiž jen dvě možnosti, A a B.

Pokud odpovíš na všechny 3 základní otázky správně, získáš garantovanou výhru - exkluzivní sadu pohlednic českých reprezentantů, tak jak je neznáš a k tomu Ti ještě přidáme překvapení, abys byl pořádný český fanoušek.

A hlavně! Postoupíš do finále dne - po 17. hodině Ti přijde SMS s finálovou otázkou. Teď už žádné možnosti na výběr nedostaneš. Vyzkoušíme Tvoje fotbalové znalosti, a pokud nebudeš znát odpověď, nevadí, můžeš si správnou odpověď najít na stránkách www.ing.cz! Když na finálovou otázku odpovíš správně a nejrychleji, máš vyhráno - oblékneš se jako jeden z fotbalových reprezentantů!

Zúčastnit se můžeš každý z 23 soutěžních dní.

Cena služby je 6,- Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje Fincom-Materna Communications, a.s.

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal


Výsledkový mix: