Rubriky:

Fotbal

SOUTĚŽ o lístky na fotbal ČR vs. Rumunsko

29. září 2004 12:04

V sobotu 9. října nastoupí v Praze česká fotbalová reprezentace ke kvalifikačnímu utkání na MS 2006 proti Rumunsku. V naší soutěži můžete od 4.10. do 8.10. vyhrát vstupenky na zápas. V článku vám přinášíme pravidla soutěže.

Soutěž pokračuje v pátek od 9:00 do 13:00 hod. poslední otázkou.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

1. Soutěž začíná v pondělí 4. října 2004 a končí v pátek 8. října 2004.

2. Ceny: lístky na fotbalový zápas Česko vs. Rumunsko 9. října od 17:00 hod, Praha - Stadion Toyota Arena (stadion AC Sparta Praha).

3. Soutěžní otázky budou zveřejněny na serveru Novinky.cz a Sport.cz v hrací dny vždy v 9:00 hod.  Soutěžní otázky budou zveřejněny se třemi odpověďmi označenými písmeny, z nichž jedna bude správná.

4. Odpovídat na otázky lze do 22:00 hod.. Poslední den soutěže v pátek 8. října pak do 13:00 hod. Vítězové cen budou zveřejněni následující hrací den po dni, ve kterém cenu vyhráli. V pátek 8. října budou zveřejněni ve 14:00 hod 8.10. 2004. Vítězové posledního dne navíc budou informováni bezprostředně po vyhodnocení.

5. Jak odpovídat: Soutěžící vybere odpověď, kterou považuje za správnou a příslušné písmeno odpovědi napíše jako subject (předmět) na email fotbal@novinky.cz.

PŘÍKLAD: Otázka: Jakou barvu má trávník? Odpovědi: A - zelenou, B - červenou, C - modrou. Správná odpověď se v tomto případě skrývá pod písmenem A. Soutěžicí písmeno A (samotné velké písmeno bez teček, čárek, závorek atp.) napíše jako subject (předmět) emailu. Viz obrázek 1. V textu zprávy pak vyplní své jméno, adresu a telefonický kontakt.

:. Obrázek 1

6. Soutěžící může na každou otázku odpovídat pouze jednou, na otázky nelze odpovídat zpětně (tzn., že např. ve středu nelze odpovídat na úterní otázku).

7. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhry nelze vyplatit v hotovosti ani je vymáhat právní cestou.

8. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo akceptuje pravidla soutěže a odpoví alespoň na jednu soutěžní otázku. Soutěžící jsou v systému identifikováni emailem, ze kterého odesílají odpovědi na soutěžní otázku.

10. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky nebo osoby s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let, a to při splnění výše uvedených podmínek.

11. Seznam výherců bude zveřejněn po skončení soutěže v pátek 8. října odpoledne na internetových stránkách www.sport.cz.

12. Výherci si ceny vyzvedávají v redakci serveru Novinky.cz a Sport.cz na adrese: Slezská 13, Praha 2.

13. Organizátorem soutěže je Seznam, a.s., Naskové, Praha, spoluprovozovatel serveru Seznam.cz

14. Až do odvolání organizátora vyjadřují soutěžící účastí v soutěži souhlas se zařazením do databáze organizátora soutěže, tj. Seznam, která může být použita pro marketingové účely organizátora. Zejména má organizátor právo uvést jméno, příjmení a obec výherců soutěže na internetových stránkách www.novinky.cz a www.sport.cz.

15. Ze soutěže jsou předem vyloučeni zaměstnanci, rodinní příslušníci a osoby spjaté s organizátorem. V případě potřeby si organizátor soutěže vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu hry. Organizátor má právo kdykoliv jednostranně změnit pravidla nebo soutěž zrušit.

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal