Rubriky:

Fotbal

Do Teplic dorazil i Mourinho

4. září 2006 10:42 - TEPLICE

Mezi hosty ve VIP lóži při duelu Česka s Walesem v Teplicích usedl překvapivě i portugalský kouč fotbalistů Chelsea José Mourinho. Přijel, aby na vlastní oči viděl v akci svého svěřence z klubu, brankáře české reprezentace Petra Čecha.

 

www.chelseafc.com

"Věděl jsem o jeho příjezdu od chvíle, kdy se rozhodlo, že na nároďák pojedu já," prozradil po utkání Čech. "Trenér sleduje všechny možné zápasy reprezentací. Byl zvědavý, jak si poradíme s Walesem," vysvětlil gólman. Na krátký rozhovor s Mourinhem ale hned po zápase nedošlo. "Nevím, jestli se najde prostor chvilku si promluvit. Netuším, kdy se vrací zpátky," uvedl Čech.

Nad českým brankářem dohlížel od prvního dne reprezentačního srazu francouzský fyzioterapeut Chelsea Denis Talbot, který si se svým nadřízeným stihl v Teplicích promluvit. "Je vidět, že má velký zájem o práci svých hráčů i mimo klub. Vyptával se mě na Petrovy pocity a byl rád, že necítí žádnou bolest," řekl Právu Talbot.

Sám měl z Čechova výkonu rovněž velkou radost. "Předvedl klíčový zákrok a ukázal, že je to jeden z nejlepších brankářů světa. Moc chytrý a pracovitý kluk," charakterizoval svého chráněnce fyzioterapeut. Aprotože svůj úkol splnil, včera se mohl vrátit zpět k práci v klubu.

hok, Právo

Zrušit


Časová osa: Fotbal

Filtr článků - Fotbal