Rubriky:

ME 2021

Petržela v Rusku sejmul Komličenka. Je pomalý a jen čeká na míč, vůbec se mi nelíbí

16. listopadu 2019 17:37 - Moskva

Stavěl na nohy fotbalový Petrohrad v dobách, kdy ještě Zenit nebyl zdaleka tak silný a úspěšný jako nyní. Slovo českého trenéra Vlastimila Petržely tak má v Rusku stále svou váhu. Tím hůř pro Nikolaje Komličenka. Kouč ho totiž doslova odstřelil. „V ruské reprezentaci naprosto není schopen konkurovat Dzjubovi. Opravdu ho nemám rád,“ říká Petržela na adresu útočníka Mladé Boleslavi.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jako by mu vypálil cejch neschopnosti. „Myslím, že Komličenko nyní nemůže konkurovat Dzjubovi," cituje list Izvestija českého trenéra Vlastimila Petrželu.

Rusové hrají v sobotu od 18:00 kvalifikační duel proti Belgii. Oba soupeři již mají postup na EURO 2020 jistý. V základní sestavě domácího týmu je v útoku znovu Dzjuba spolu s Mirančukem, Komličenko usedne na lavičku.

Vlastimil Petržela během utkání Bohemians s Baníkem Ostrava.

Vlastimil Vacek, Právo

„Nikolajovy zápasy vidím každý týden v české lize a mohu říci, že ho opravdu nemám rád. Je to vysoký, mocný chlap, ale nemá žádnou rychlost. Komličenko je útočník jednoho momentu. Stojí vpředu a jen čeká na okamžik, až se k němu míč dostane," poukazuje Petržela, bývalý kouč Zenitu, kam shodou okolností zamířil právě z Mladé Boleslavi.

Komličenko se v minulé sezoně stal králem střelců české ligy, nasázel rekordních 29 gólů ve 32 startech. Tabulku kanonýrů vede i letos s 9 góly ve 12 zápasech. Proto si řekl také o pozornost stavitelů ruské reprezentace.

dos, Sport.cz

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..