Rubriky:

Evropská liga

Aspoň mě hráči uslyší, utěšuje se trenér Sparty před bizarním duelem

7. srpna 2019 16:58 - Praha

Nikdo o takovou kuriozitu nestojí. Ať už však dopadne čtvrteční úvodní duel 3. předkola fotbalové Evropské ligy jakkoliv, jeho protagonisté na něj rozhodně dlouho nezapomenou. Sparta hostí turecký Trabzonspor kvůli trestu od UEFA na uzavřeném stadionu, takže zatím nejdůležitější duel sezony bude svou atmosférou připomínat tréninkový mač. V přiloženém videu se podívejte, jak se Letenští na vstup do pohárů chystají.

Sport.cz

Hrobové ticho bude podivnou kulisou. „Budeme se na hřišti líp slyšet, někdy není rozumět nic. Navíc Turci nebudou rozumět, což je výhoda," nachází jediné plus záložník Michal Sáček.

„Napadá mě jediná výhoda. Že aktuální pokyny se v tichu dostanou k hráčům dřív. Ale jinak je uzavřené hlediště velký handicap. Každá hra je o emocích, které mohou hráče startovat. Budou nám jednoznačně chybět, budu je postrádat," přidává se trenér Václav Jílek.

Zvládne Sparta extrém? Doma hrobové ticho, v Turecku peklo bláznivých fanoušků

Zápas se hraje od 18:00, přímý přenos vysílá ČT sport, online reportáž můžete sledovat na Sport.cz.

dos, Sport.cz

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..