Sadílek skóroval v nizozemské lize, PSV ale remizoval

Amsterdam

Fotbalista Michal Sadílek se ve 12. kole nizozemské ligy dočkal druhé branky v Eredivisie v kariéře. Jeho trefa pomohla PSV Eindhoven k bodu za remízu 2:2 na hřišti Sparty Rotterdam. Odchovanec Slovácka Sadílek, který patří do reprezentačního výběru do 21 let, čekal na druhý zásah v soutěži od prosince minulého roku.

Fotbalista Michal Sadílek (vlevo) se ve 12. kole nizozemské ligy dočkal druhé branky v Eredivisie v kariéře (ilustrační foto).

Dvacetiletý Sadílek, který nastoupil na levém kraji obrany, srovnal v 56. minutě na 1:1. Domácí záložník Smeets ve snaze odkopnout míč do bezpečí přihrál před branku přímo na Sadílka, který se musel natáhnout, aby balon dopravil do sítě. Sparta si za dvě minuty vzala vedení zpět, ale Eindhoven v první minutě nastavení vyrovnal.