Evropské ligy

Zelenka hned po nástupu na hřiště připravil vyrovnávací gól

26. ledna 2008 22:53 - BRUSEL

Velmi povedený vstup do belgické ligy dnes prožil český fotbalista Lukáš Zelenka, který dostal poprvé příležitost nastoupit za Westerlo v utkání 19. kola s Charleroi. Na hřiště se dostal v 78. minutě, okamžitě běžel rozehrát rohový kop a jeho centr se dostal až k obránci Mennesovi, který vyrovnal na konečných 1:1. Westerlo tak udrželo jednobodový náskok před svým sobotním soupeřem.

PRÁVO/Michaela Říhová

Premiéru v sobotu prožil také útočník Michal Pospíšil. Ten se objevil již v základní sestavě St. Truidenu a odehrál 82 minut, ale ani on nic nezměnil na bezbrankové remíze na hřišti Mouscronu.

19. kolo belgické ligy:
Charleroi - Westerlo 1:1, Dender - Roeselare 2:1, FC Bruggy - Beerschot 3:0, Genk - Gent 3:3, Mechelen - Mons 2:0, Mouscron - St. Truiden 0:0.