Fotbalisté CSKA Moskva nedali penaltu a remizovali s Dynamem bez branek

MOSKVA

Fotbalisté CSKA Moskva remizovali v dohrávce 16. kola ruské ligy v městském derby s Dynamem 0:0. Český reprezentační útočník Tomáš Necid se v týmu hostů na hřiště nedostal.

CSKA měl možnost zápas rozhodnout v úvodu druhé půle z pokutového kopu za faul na Doumbiu. Dzagojev ale trefil tyč a při dorážce neuspěl ani Vágner Love.

Soupeř pražské Sparty v Evropské lize dnes nastoupil v sestavě: Akinfejev - Nababkin, V. Berezuckij, Ignaševič, A. Berezuckij (39. Ščennikov) - Dzagojev (82. Honda), Tošič (68. González), Šemberas, Oliseh - Doumbia, Vágner Love.

CSKA je v tabulce třetí, na vedoucí Petrohrad ztrácí sedm bodů. Lídr mohl svůj náskok zvýšit, ale v duelu na hřišti Spartaku Moskva prohrál 0:1 gólem z penalty minutu před koncem a po sérii 26 ligových zápasů přišel o neporazitelnost. Marek Suchý odehrál v obraně vítězného týmu celé utkání.