Fotbalisté CSKA Moskva porazili v lize Perm a vedou o čtyři body

Moskva

Fotbalisté CSKA Moskva, soupeři Plzně v základní skupině Ligy mistrů, zvítězili v ruské lize nad Permem 2:1. V tabulce zůstali obhájci titulu i po sedmém kole neporažení, v čele mají čtyřbodový náskok před městským rivalem Lokomotivem a Rostovem na Donu.

Hosté šli v Moskvě do vedení hned v první minutě, kdy se v šestnáctce prosadil Pejev. V 23. minutě vyrovnal Doumbia, který zužitkoval dlouhý pas stopera Berezuckého. Střelec z Pobřeží slonoviny se ale krátce nato zranil a musel střídat.

Po změně stran tlak favorizovaného CSKA sílil a 77. minutě přišel vítězný gól. Trefil se Musa, zatímco zadáci Permu marně reklamovali ofsajd.

Trenér CSKA Leonid Sluckij poslal do utkání sestavu: Akinfejev - Ignaševič, Nababkin, V. Berezuckij, Ščennikov - Wernbloom, Honda (86. Cauna), Dzagojev, Tošič (79. González) - Musa, Doumbia (32. Zuber).