Fořt dvěma góly pomohl k vítězství Slovanu Bratislava

Bratislava

Český útočník Pavel Fořt přispěl dvěma góly k vítězství Slovanu Bratislava 5:0 nad Nitrou v 10. kole slovenské fotbalové ligy. Jeho tým se díky výhře v dohrávce vrátil do čela soutěže dva body před Myjavu, Fořt se se sedmi góly dělí o druhé místo v tabulce střelců.

Útočník Slovanu Bratislava Pavel Fořt (vpravo) v přípravném utkání proti Spartě.

Fotbalisté Slovanu hráli po měsíci domácí duel před fanoušky. Prázdný stadión v předchozích duelech byl reakcí na incident s dělbuchem v srpnovém utkání proti Ružomberku.

Na zápas proti poslední Nitře si našla cestu necelá tisícovka diváků a viděla Fořtův první gól už ve druhé minutě. Bývalý útočník Slavie se prosadil ještě šest minut po přestávce. Dvěma góly se prezentoval v prvním domácím utkání za Slovan po deseti letech také navrátilec Róbert Vittek.