AS Řím přišel minutu před koncem o dvanáctou výhru za sebou

Řím

Fotbalisté AS Řím v neděli přišli minutu před koncem nedělního utkání s Interem Milán o dvanáctou výhru za sebou. Tým z metropole, jenž i bez zraněného kapitána Franceska Tottiho stanovil minulý týden nový rekord italské ligy, remizoval 1:1 s Interem Milán. Po jedenácti utkáních ukončil vítěznou sérii AS gólem na poslední chvíli Marco Materazzi.

DEFAULT TITLE

Fotbalisté Fiorentiny zvítězili nad Sienou 2:1, těsnou výhru jim zajistil až v nastaveném čase Pazzini. Za Fiorentinu, která je v tabulce čtvrtá, odehrál celý zápas český stoper Tomáš Ujfaluši. Jeho tým dostal do vedení už v 3. minutě Luca Toni, který si tak s 23 brankami upevnil první místo v tabulce střelců.

Siena však dokázala v 15. minutě vyrovnat a dlouho to vypadalo, že nerozhodný stav vydrží až do konce, ale po gólu v nastavení se domácí přece mohli radovat ze tří bodů.

Zápas sousedů v tabulce Chievo - Lazio Řím skončil remízou. Hosté se dostali v 32. minutě do vedení, ale Tribocchi stihl dvěma rychlými brankami ještě do půle otočit výsledek.

Po změně stran bylo lepším týmem Lazio a na konečných 2:2 srovnal v 67. minutě z penalty Oddo.

Výsledky - 28. kolo:
Udine - Ascoli 1:1 (77. Di Natale - 85. Domizzi z pen.), Livorno - Cagliari 0:1 (77. Suazo), Chievo - Lazio Řím 2:2 (42. a 45. Tribocchi - 32. Mauri, 67. Oddo z pen.), Lecce - Palermo 2:0 (54. Vučinič, 72. Giocornazzi), Messina - Parma 0:1 (84. Bresciano), Treviso - Reggina 0:1 (90.+4 Amoruso), Fiorentina - Siena 2:1 (3. Toni, 90.+1 Pazzini - 15. Vergassola), AS Řím - Inter Milán 1:1 (9. Taddei - 89. Materazzi).