Real Madrid porazil Santander a je v lize druhý

MADRID

Fotbalisté Realu Madrid zvítězili ve čtvrtečním utkání 36. kola španělské ligy na hřišti Racingu Santander 3:2 a v tabulce se posunuli na druhé místo za mistrovskou Barcelonu. Real má dvě kola před koncem soutěže o bod víc než Valencie, a pokud si svou pozici udrží, postoupí přímo do hlavní fáze Ligy mistrů. Týmy na třetím a čtvrtém místě musejí do předkola.

Jako první v Santanderu skóroval brazilský obránce Roberto Carlos, který v 34. minutě proměnil pokutový kop. V druhém poločase přidali další branky hostů Soldado a Robinho, soupeř pak už stihl jen snížit. Poražený Racing zůstal sedmnáctý a čeká ho ještě perný boj o záchranu v lize.

Výsledek - 36. kolo:
Santander - Real Madrid 2:3 (76. a 90.+1 Matabuena - 34. R. Carlos z pen., 60. Soldado, 70. Robinho).