Rubriky:

Evropské ligy

Tohle myslel vážně? Brankář si postavil zeď, která byla střelci pro smích

25. srpna 2017 10:49 - Tuzla/Praha

Dobře si postavit zeď zvládne většina fotbalových gólmanů už v žákovských kategoriích. O to víc překvapí, když to neplatí na vrcholové úrovni. Dvacetiletý brankář Azir Muminovič ze Slobody Tuzla se v utkání bosenské nejvyšší soutěže příliš nepředvedl a srbskému ofenzivnímu záložníkovi Miloši Filipovičovi značně usnadnil úlohu při exekuci přímého volného kopu.

Těžko hádat, co Muminoviče vedlo k tomu, že si své spoluhráče nepostavil tak, aby mu pokryli jednu polovinu branky. Sám se navíc postavil za zeď, takže žádný div, že Filipovič nabídnutou příležitost využil a v 27. minutě otevřel skóre.

Ten samý hráč navíc po hodině přidal i druhý gól, takže jeho Zrijnski Mostar vyhrál v pátém kole bosenské ligy 2:0 a v tabulce poskočil na druhé místo za Željezničar Sarajevo.

škv, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.